Melvia přináší do Čech z veletrhu IBA prudké ochlazení

Melvia přináší do Čech z veletrhu IBA prudké ochlazení 2642 2603 administrator

Léto je za námi a my Vám přinášíme krátké ohlédnutí za letošním největším pekařským a cukrářským veletrhem IBA. Jednoznačným trendem byla automatizace, která u mnohých vzbudila obdiv i zděšení zároveň a mírné obavy o tradiční pekařské řemeslo.

Z rekordní účasti vystavovatelů bylo těžké vybrat pouze jednoho,
který vzbudil u přítomných účastníků největší ohlas. Za zmínku určitě stojí velký zájem (pravděpodobně i díky vlivu vysokých teplot během veletrhu) o německého výrobce průmyslových výrobníků ledu ZIEGRA.


Se stále zhoršujícími se klimatickými podmínkami je dnes pro většinu pekáren udržení požadované teploty těsta velkým problémem a chlazení je prakticky nevyhnutelné. ZIEGRA nabízí řešení v podobě špičkových a výkonných výrobníků ledu, které zaručují efektivní a homogenní chlazení
uvnitř těsta.

Společnost ZIEGRA je předním světovým výrobcem s padesátiletou tradicí, která si i nadále zachovává punc rodinného podniku. ZIEGRA, made in Germany, dodává výrobníky vločkového, šupinkového nebo tekutého ledu (StreamIce) pro perfektní chlazení těsta do více než 160 zemí na všech kontinentech. Výrobníky ledu jsou nabízeny v mnoha provedeních, od ručního dávkování pro řemeslné a menší pekárny, tak po plně automatizované systémy pro průmyslové pekárny. Díky ideální teplotě 0,5 °C je led stále sypký, lehce manipulovatelný a šetří hnětací stroje. ZIEGRA, to je zaručený výkon i při vysokých okolních teplotách. Samozřejmostí
je maximální hygiena díky uzavřenému oběhu vody a jednoduchému
oplachování a čištění.

V České republice zastupuje firmu ZIEGRA poděbradská Melvia, na kterou můžete směřovat veškeré dotazy a poptávky na zařízení ZIEGRA.