Dny chleba 2023

Dny chleba 2023 2560 1707 administrator

Nadšení a inovace zaplavily letošní Dny chleba v Pardubicích, které se konaly dne 14. června 2023. Mezi vystavovateli se svým stánkem nemohla chybět ani naše firma. Tato událost poskytla nejen příležitost k prezentaci nejnovějších strojů a technologií, ale také znamenala možnost setkat se s významnými odborníky v oboru.

Na stánku Melvia jsme představili moderní pekárenské stroje a inovativní technologie, které jsou navrženy tak, aby automatizovaly procesy a zvýšily efektivitu pekařských podniků.

Jednatelka firmy, Vitalie Dalecká, spolu s expertem na robotiku Ondřejem Junkem, předvedli prezentaci o využití robotů a cobotů v automatizaci pekáren. Tato přednáška přilákala velký zájem návštěvníků, kteří se chtěli dozvědět více o moderních trendech v pekárenském průmyslu.

Jedním z vrcholů Dnů chleba byla soutěž Chléb roku. Porota, složená z odborníků, měla v letošním roce opět ve svých řadách i naší technoložku Hanku Nykodymovou. Její bohaté znalosti a zkušenosti v oblasti pekařských technologií přispěly k profesionálnímu hodnocení soutěžních chlebů a výběru vítěze. Jsme hrdí na to, že 4 z 5 výherních chlebů využívá kvasy značky DIOSTART, které najdete v naší nabídce. Přehled výherců naleznete na stránkách pořadatele.