Skladování a dávkování surovin

Celý proces výroby v pekárně začíná správným skladováním surovin. Pro tento počáteční úsek vám nabízíme zařízení značky Shick Esteve, která má již 60 let zkušeností v tomto oboru. Esteve dodává stroje do všech odvětví potravinářského průmyslu a díky tomu, že  původně začínala jako rodinný podnik zaměřený právě na pekařinu, má v našem oboru největší zkušenosti.  Ve spolupráci s Shick Esteve jsme schopni zajistit automatizaci celého systému pro každý rozpočet, od malých pekáren až po ty průmyslové. Konstruktéři Esteve při navrhování zařízení dbají na bezpečnost vašich pracovníků a zároveň dosažení nejvyšší kvality a maximálního výrobního výkonu pomocí integrace dat a řízení procesů. Mezi nejžádanější produkty této značky v pekařském průmyslu patří systémy pro dávkování a skladování makro i mikro surovin, chlazení mouky, pneudoprava, vážené zásobníky a další.

–  Systémy dávkování surovin (sypkých i tekutých)
–  Skladování a dávkování (mikro/marko) surovin
–  Chlazení mouky
–  Pneudoprava

–  Vážené zásobníky a odlučovače
–  Automatizace a řídící systémy pro surovinové hospodářství
–  Inovace dle konkrétních potřeb zákazníka
–  Vážené zásobníky

Sila a pneudoprava

O vaše suroviny se staráme již od momentu doručení. Umíme je vyložit do potřebných skladovacích nádob jako jsou sila, zásobníky a násypky. Následně, díky nejnovějším technologiím, jako jsou tenzometrické, ultrazvukové či jiné snímače dokážeme určit přesné množství vašich zásob. Pro lepší skladování můžete sila doplnit také o komponenty pro vysoušení, chlazení, prosévání, dávkování anebo pneudopravu.

Skladování a dávkování sypkých surovin

Právě automatizace těch nejmenších složek receptury může vést ke značnému zvýšení efektivity práce, přesnosti i kvality. Klademe vysoký důraz na preciznost, proto zásobníky na uchovávání mikrosurovin dávkují požadované množství tak, aby se mohlo opakovat přesně podle vašich receptur. Hodí se skvěle k dávkování různorodých sypkých ingrediencí, ať už mouky, cukru, semínek či vloček.

Skladování a dávkování tekutin

Nabízíme široký sortiment zásobníků pro skladování olejů, sladidel a dalších tekutin či roztoků, které splňují nejvyšší hygienické požadavky. Zásobníky jsou integrované do systému dávkování surovin pomocí potrubí se spolehlivými průtokoměry. Poradíme si i s nejnáročnějšími procesy jako například přípravou roztoku droždí či kvasu. Systémy pro dávkování tekutin dodáváme v různých materiálových provedeních a objemech.

Řídící sytémy

Díky funkci Clarity ™ jsme schopni pro vás zpracovat velký objem dat, abyste mohli provádět rozhodnutí v reálném čase za účelem zvýšení vaší produkce. Naše zařízení jsou připojená k počítačům, a tak můžete získávat data, provádět analýzy, optimalizovat výkon či zobrazit informace o objednávkách, sledování šarží, výrobě i recepturách z pohodlí vaší kanceláře.