Pekařské stoje – nové

Jsme distributorem zařízení pro pekařský i cukrářský průmysl. Spolupracujeme zejména s renomovanými výrobci zaměřenými na kvalitu strojů, stejně jako finálních výrobků. V naší nabídce naleznete také rozvíjející se perspektivní dodavatele, kteří naši nabídku rozšiřují o nejnovější technologie a inovace.


Dodavatelé

Kromě distribuce zařízení našich dlouholetých spolehlivých partnerů připravujeme výrobu zařízení pod naší vlastní značkou. Sledujte náš blog a sociální sítě, aby vám neunikly žádné novinky! Prozatím můžete využít služeb naší projekční kanceláře, která vám ráda na míru navrhne kynárny, chladírny, dopravníkové systémy i kompletní výrobní linky. Rádi zapojíme též našeho technologa, který se postará o vývoj receptury výrobku.

Esteve vytváří unikátní systémy dávkování surovin už více něž 60 let. Jsou mistři řízení procesů a jejich automatizace je skvělou volbou pro kvalitní surovinové hospodářství.

Diosna je synonymem pro nejkvalitnější hnětače na trhu. První automatizovaný hnětač vynalezli v Diosně dokonce již na počátku 20. století a špičkovou kvalitu si drží dodnes.

Benier nabízí precizní děličky pro přesmé a šetrné tvarování těsta, které jsou vhodné pro všechny typy těst a výrobků. Tradiční nizozemský výrobce je součástí skupiny Kaak.

Mladá inovativní slovinská společnost BTF vyrábí vykulovače, vyvalovače a předkynárny. Jejich zařízení jsou skvělou kombinací kvality provedení a rozumné ceny.

Řezačky chleba Dovaina si při svém vývoji prošly zatěžkávací zkouškou žitného pobaltského chleba. Litevský výrobce krájecích a balících strojů je proto připraven poradit si i s těmi nejkomplikovanějšími pekařskými výrobky všech tvarů i velikostí.

Přes 50 let se rodinná společnost Ziegra věnuje vývoji výrobníků ledu. Jejich specialitou je Streamice® – čerpatelný led vhodný obzvláště pro regulaci teploty při mísení těsta i dalších produktů. V nabídce ovšem najdete výrobníky standardních tvarů.

Rodinná firma OKA vyrábí stroje pro tvarování sušenek, perníčků, marcipánu, čokolády, ale také zvířecích pamlsků již v šesté generaci. OKA je pro svoje zákazníky tím nejspolehlivějším partnerem od vývoje výrobku po uvedení do provozu.

Německá rodinná společnost Dojatec vlastněná majiteli s českými kořeny se zabývá výrobou zařízení pro dekoraci výrobků – poléváním, sprejováním a máčením. Zařízení Dojatec se vyznačují promyšlenou konstrukcí s vysokým důrazem na funkčnost.

Francouzská společnost Pattyn je specialistou na balení výrobků do kartonových krabic i kontrolu kvality, počtu a hmotnosti pekařských výrobků v průběžných linkách. Nabízí kompaktní standardní zařízení, ale také individualizovaná řešení dle potřeb zákazníka.

Přes 50 let se rodinná společnost Ziegra věnuje vývoji výrobníků ledu. Jejich specialitou je Streamice® – čerpatelný led vhodný obzvláště pro regulaci teploty při mísení těsta i dalších produktů. V nabídce ovšem najdete výrobníky standardních tvarů.

Výrobce pecí si klade za cíl dodávat inovativní a vysoce kvalitní zařízení. Společnost byla založena v roce 1976 a každý rok rozšiřuje svůj sortiment o nová zařízení. Od 90. let vyrábí rotační, konvekční a etážové pece s cyklotermickým nebo parním ohřevem.